در باره ما:

شرکت پویان چمن فعالیت کاری خود را از سال 1388 با اجرای سالن های چمن مصنوعی در سطح مازندران آغاز نموده و کلیه پروژه های ابتدا  تا پایان کار را به عهده داشته که تمامآً به تایید مهندسین ناظر تربیت بدنی رسیده.

این شرکت در سال 1395 طراحی و اجرا محوطه های ویلایی و اماکن مسکونی  در راستای کار خود قرار داده چندین پروژه موفق در سطح شمال کشور را به اتمام رسانده است.

 

 گارانتی : تمام محصولات دارای گارانتی می باشد

 

 هر کسی علاقه دارد در محیط خانه خود در اطراف زمین فضای سبز سرگرم کننده داشته باشد. گاهی اوقات حتی ممکن است جالب تر باشد که زمین بازی خود را در حیاط پشت خود داشته باشید. برای بعضی ها، به نظر یک کار دشوار تبدیل شود. این کاملا قابل کنترل است اگر شما ابزار و محوطه سازی درست داشته باشید. چمن مصنوعی یک سطح از الیاف مصنوعی ساخته شده به نظر می رسد چمن طبیعی است. این اغلب در عرصه هایی برای ورزش هایی که در اصل یا به طور معمول در چمن بازی می کنند استفاده می شود. با این حال، در حال حاضر در چمن های مسکونی و برنامه های کاربردی تجاری نیز استفاده می شود. دلیل اصلی تعمیر و نگهداری این است که چمن مصنوعی به استفاده سنگین مانند ورزش کمک می کند و نیازی به آبیاری و پیرایش ندارد.